Ara(yış)

Sevgili arkadaşlar,

Farkındayım ; uzun zamandır yazı yazamadım ara vermiş gibi oldum ama sebebi bir arayış içinde olmam diyebilirim.Yani eğlenebilecek eğlenceli konular arıyorum.Ve diğer bir sebebi de www.garipbiryer.com a geçiyoruz olmamız.Tahminim önümüzdeki 2 hafta içinde tam anlamıyla sistemimiz oturacak ve “.com”da da eskisi gibi daha düzgün bir dizaynımız olacaktır.

Bu aralar ara verdim ama inşallah dönüşüm olur ve iyi olur .Yani sonuçta yazma hevesim gelmezse her şey daha kötü olur .Ama şu an yazma hevesim var ve devam edecektir.Tabi bu size bağlı yazılarımı okuyan olursa içimdeki yazma zevki de artar.Artarsa blog güzelleşir.Ve siz de okurken eğlenebileceğiniz güzel bir blog okursunuz.

Son  yazılarıma baktım da geneli hep kısa.Yani kısa olması beni de üzüyor ama anlatacak bir şey o an gelmiyor.Ve tam sistem oturamadı.Otursa gerçekten daha uzun ve daha güzel yazılarım olacak.Ben bu blogu daha güzel hale getirmek için elimden ne gelirse yapıyorum ve yapacağım.

Böyle her paragrafın son cümlesi bitiş gibi oldu kusura bakmayın çünkü her yazdığımda kısa bulup eklediğim için buraya kadar geldik.Yani dikkat ettiyseniz hiç gülen yüz de kullanmıyorum çünkü; bu yeni sistemde azıcık değişik duruyor.Yani ciddi değilim bu konuda anlaşalım.

Şu anki blog düzenimizde kim olduğuma dair hiç bir fotoğraf  bağlantı yok gözüküyor.Fakat yukarıdaki “Kimim Ben?” ve “İletişim” sayfalarından benimle ilgili adreslere ve  bir adet fotoğrafa ulaşabilirsiniz.

 

Neyse kendinize iyi bakın hadi görüşürüz…

Anketler

Joker filmini beğendiniz mi ?

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Son Yazılar: Garip Bir Yer

The Courıer |Mini İnceleme|

The Courıer |Mini İnceleme|

Bu yılın filmleri içersinde merakla beklediğim 3-4 filminden biri olan The Courier ‘i ülkemizde vizyona…

İKİ DELİ Mİ BİR RÜYA MI ?

İKİ DELİ Mİ BİR RÜYA MI ?

 Yine aynı tatsız melodi çaldı ve sabah olduğunu anladın.Pencerenden gördüğün kar yağışı ile yataktan kalkmak…

MaItresse (1975) Üzerine

MaItresse (1975) Üzerine

Bugün çok kıymetli bir blogger dostumun incelemesi ile karşınızdayım.Kendisinin bloguna da buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Son…

Kategoriler

Son Yazılar

Arşivler

Son Yorumlar

Yeni yazılardan haberdar olun

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir