Blog Blog Blog …

Sevgili arkadaşlar,

Yazımın saçma başlığından anlayabildiğiniz  gibi blog üzerine   olacak bu yazım ki inşallah güzel olur çünkü  yazımın konusu çok değişik yani  bir mutluluk mu desem gurur mu desem neyse ben bir şey demeden en iyisi yazıya geçsem daha iyi olacak sanki…

Şimdi bildiğiniz gibi ben  bayadır bu blog ile uğraşıyorum ve Pc-net e çıkmak dışında  ve reklam gelmesi dışında fazla bir  yararı olmamıştı ki oldu yani yeni oldu ki bence bu  olabilecek ve beni mutlu edebilecek en iyi şeylerden biri yani tam adı yok böyle yarım saat de anlattım eminim siz de bu ne diyor yaa  diyorsunuz neyse  başlayayım ..

Bu blog kurulduğundan beri gerek Facebook sayfası gerek Twitter sayfası fazla ilgi görmedi ki ben de acaba okunmuyor muyum demeye başlamıştım ki ; sırasıyla daha doğrusu arka arkaya iki kişi benim blogumdan esinlenerek blog açtı. Yani çok büyük bir şey değil belki de ama benim için oldukça önemli ve güzel bir duygu yani en azından okunuyorsunuz bu bile çok mutlu olunabilecek bir haber.

Ki bu gelişmeler olduğunda sevindim ama yazı yazmadım sebebini de bilmiyorum .  ve bu blog açanlardan birinin blogu da oldukça güzel olmuş yani isim vermeyeyim reklam olur ( keşke gülen yüz koyabilsem neyse siz var olarak okuyun )   ama o kişininkini sevdim fotoğraflar filan anlatım da kusur var ama cidden iyi olmuş.

Neyse benden bu kadar  bir sonraki yazım inşallah daha uzun olur hadi görüşürüz…

Anketler

Joker filmini beğendiniz mi ?

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Son Yazılar: Garip Bir Yer

The Courıer |Mini İnceleme|

The Courıer |Mini İnceleme|

Bu yılın filmleri içersinde merakla beklediğim 3-4 filminden biri olan The Courier ‘i ülkemizde vizyona…

İKİ DELİ Mİ BİR RÜYA MI ?

İKİ DELİ Mİ BİR RÜYA MI ?

 Yine aynı tatsız melodi çaldı ve sabah olduğunu anladın.Pencerenden gördüğün kar yağışı ile yataktan kalkmak…

MaItresse (1975) Üzerine

MaItresse (1975) Üzerine

Bugün çok kıymetli bir blogger dostumun incelemesi ile karşınızdayım.Kendisinin bloguna da buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Son…

Kategoriler

Son Yazılar

Arşivler

Son Yorumlar

Yeni yazılardan haberdar olun

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir