Hakkımızda

   Garip Bir Yer;2010 yılının Temmuzunda  garipbiryer.blogspot.com adresinde yayın hayatına geçmiş olup; 5 Mayıs 2012 tarihinde şu anki adresi olan garipbiryer.com’a taşınmıştır.

 Kurulduğu tarihten itibaren çeşitli dış yazarlar siteye katılmıştır.Halihazırda 3 dış yazarı bulunan blogun genel konusu film ve diziler olmakla beraber gündeme ve popüler kültüre yönelik de değişik içerikleri bulunmaktadır.

Tüm bu satırları yazan kişi ise bendeniz Talha Enes Tutal’dır.Uzunca bir süredir devam eden (ve de devam edecek olan ) eğitim-öğretim hayatım dolayısıyla düzenli ve planlı içerik üretmek konusunda sıkıntılarımın olduğunu kabul etmekle beraber yaşanılan her tatil ve boş süreçlerde blogun daha iyi yerlere gelmesi için çabaladığımı da belirtmek isterim.

Az önce ifade ettiğim sebepler dolayısıyla bir  türlü sürekliliği olan yazı serileri içermeyen blogumuz;umarım siz bu yazıyı okuduğunuz sırada  o planlı ve devamlı içeriklere sahip olmuştur.
Herhangi bir konuda bana ulaşmak için  mail adresime ve  sosyal medya hesaplarıma ; sitemizin üst tarafında bulunan butonlarla ulaşabilirsiniz..

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir