Hakkımızda

   Garip Bir Yer;2010 yılının Temmuzunda  garipbiryer.blogspot.com adresinde yayın hayatına geçmiş olup; 5 Mayıs 2012 tarihinde şu anki adresi olan garipbiryer.com’a taşınmıştır.

 Kurulduğu tarihten itibaren çeşitli dış yazarlar siteye katılmıştır.Şu an herhangi bir dış yazar bulunmamaktadır.Blogun genel konsepti filmler ve diziler olmakla beraber gündeme ve popüler kültüre yönelik  değişik içerikler de bulunmaktadır.

Tüm bu satırları yazan kişi ise bendeniz Talha Enes Tutal’dır.Uzunca bir süredir devam eden (ve de devam edecek olan ) eğitim-öğretim hayatım dolayısıyla düzenli ve planlı içerik üretmek konusunda sıkıntılarımın olduğunu kabul etmekle beraber yaşanılan her tatil ve boş süreçlerde blogun daha iyi yerlere gelmesi için çabaladığımı da belirtmek isterim.

Az önce ifade ettiğim sebepler dolayısıyla bir  türlü sürekliliği olan yazı serileri içermeyen blog;umarım siz bu yazıyı okuduğunuz sırada  planlı ve devamlı içeriklere sahip olmuştur.
Herhangi bir konuda bana ulaşmak veya içeriklerinizi Garip Bir Yer’de paylaşmak isterseniz mail adresime ve  sosyal medya hesaplarıma ; sitenin üst tarafında bulunan butonlarla ulaşabilirsiniz..

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir