Life Is Life

Sevgili arkadaşlar,

Öncelikle yazımın adını belirleyen  Bu şarkıyla sizlere başlamak istiyorum.Siz bu şarkıyı yeni sekmede açın ve yazımı okuyun.Yani siz bilirsiniz ama okuyun ya .İşte bu yazımda adından anlayabileceğiniz gibi  hayattan kesitler zevkli şeyler her şeyi anlatmak istiyorum kısacası. Hadi başlayalım:Önce tabiki benim hayatım sonra ,gelişmeler falan filan.. zaten biliyorsunuz :

Hayat:

Çok klişe başlık oldu kusura bakmayın.Aslında bu yazımı  yazarken mutluyum yani arkadan müzik filan var tam blogger havasındayım diyebilirim  İşte hayat süprizlerle dolu oradan anlatmaya başlıyorum.Geçen hafta Guitar Hero oynamayı öğrendim ,dün elektro gitar almaya tam anlamıyla karar verdim, bugün benim oldu.Yani 2 özet ve ana fikir var: birincisi:Gitarla benim bir bağlantım oluştu sürekli gelişmeler oldu  , ikincisi “never give up!”  yani asla pes etmeyin.Yani bu ana fikiri açmak gerekirse:

Hayat aslında bellidir yani ne olacağı yazılmıştır  ama bu sizin azminize bağlıdır.Kötü durumlar yaşanır veya olur ama olduktan sonra olay geçmiştir her şey geçmişte kalmıştır.Bu durumda size karar vermek kalabilir önemli olan doğru karar vermektir.Eğer doğru kararlar verirseniz gerçekten mutlu olursunuz.Ve bir şeye karar verdiğiniz zaman asla vazgeçmeyin onu isteyin .Ve sonuçta ona ulaşacasınızdır.

Biraz daha bu konulara girmeden hemen çıkalım istedim ki siz sıkılmayın.

Hadi devam edelim. Malum yaz geldi o konuya girelim.Herkes havuz, deniz,yazlık üçlüsünden birisine koştu.Koşmadıysanız , şu an içinizden(bazılarınız dışınızdan da diyebilir )  “yoo” diyorsanız yalnız değilsiniz.Ben de hiç birine gitmedim ama  havuza gideceğim .Yani bu sıcakta yüzmek şart.Olimpik havuza abone olursanız beni görün.

Neyse şu an babam “artık yatın” demeye başladı abimle bana.Şu hayat konusunda yazmamıştım yeri geldi onu da söyleyeyim  hayatta azimli olun ama en önemli nokta vereceğiniz kararı anneniz veya babanız onaylasın.Onaylamazsa başarılı olamazsınız benden size söylemesi .

Haydi iyi geceler. “Yarın gündem” ile  tekrar karşınızdayım.

Anketler

Joker filmini beğendiniz mi ?

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Son Yazılar: Garip Bir Yer

The Courıer |Mini İnceleme|

The Courıer |Mini İnceleme|

Bu yılın filmleri içersinde merakla beklediğim 3-4 filminden biri olan The Courier ‘i ülkemizde vizyona…

İKİ DELİ Mİ BİR RÜYA MI ?

İKİ DELİ Mİ BİR RÜYA MI ?

 Yine aynı tatsız melodi çaldı ve sabah olduğunu anladın.Pencerenden gördüğün kar yağışı ile yataktan kalkmak…

MaItresse (1975) Üzerine

MaItresse (1975) Üzerine

Bugün çok kıymetli bir blogger dostumun incelemesi ile karşınızdayım.Kendisinin bloguna da buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Son…

Kategoriler

Son Yazılar

Arşivler

Son Yorumlar

Yeni yazılardan haberdar olun

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir