Talha’nın Seyir Defteri

Sevgili arkadaşlar,

Uzun zamandır yazmak istediğim yazımı yazdığım için mutlu ve bir o kadar da değişiğim.Fakat neden bilmiyorum neyse işte hadi başlayalım :

1-Amazing Spiderman

Merhaba arkadaşlar,

Öncelik olarak sinemada izlediğim bir film ile başlamak istedim çünkü şu an gündemde olan o film.Cuma günü yani çıktığı ilk gün 10 yıllık arkadaşlarımla gitmek nasip oldu bu filme.Tabi bu filme girmeyecek gibi olduk Şebnem sağolsun herkesi yola getirdi .Ona buradan sevgilerimi yolluyorum

Neyse filme geçmek gerekirse; 3 filmlik bir spiderman serisinin ardından herkes 4.filmi beklerken bir anda başka bir hikayeyle gelmeleri şaşırttı tabi herkesi .Ama ben beğendim yani konu iyi olmuş efektleri iyi olmuş, ilk yarı azıcık sıksa da ikinci yarı çok iyiydi.Manisada 3D gitmek nasip oldu sonunda yıllar sonra.3D efektleri iyiydi yani daha önce gittiğim filmlerler arasında ilk 2dedir.Diğer filmi de aşağıda tanıtacağım merak etmeyin.

Filmin kadrosu da hoşuma gitti: Yani Andrew Garfield,Emma Stone  ikilisi filmin başrollerindeydiler.İyiydi yani şahsen Andrew Garfield da gelecek gördüm benden size söylemesi.2-3 yıl içinde daha büyük rollerde görmeye hazır olun.

Filmin 2.yarısı demişken konunun gelişimi hafif klişeydi.Yani klasik Amerikan filmi gibiydi haberiniz olsun.Ama film iyiydi gidin izleyin derim ben .Puanım 8.5/10

 

Filme gitmeden önce bir trailer‘ını izleyin derim ben.Neyse 2.filme geçelim

 

2-Men In Black 3

İkinci filmimiz ise aslında şans eseri buraya yazdığım bir film.Avengers’a girmek için gittiğim sinemada Avengers saat 21:00 da olunca ben de MIB 3 e girdim.İyi ki de girmişim ; yani çok çok iyi beklemiyordum aslında filmi.Hele koskaca salonda 6 kişi olunca hiç beklemiyordum.Ama iyi filmmiş.

Bu filmin de ilk yarısı sıkıcı geçse de ikinci yarı gayet iyiydi ve 3D si de bahsettiğim gibi iyiydi.Yani Animasyon ağırlıklı olduğu için 3D efektleri o kısımlar da iyiydi.Zevkliydi azıcık kafa karışıtırdı yani Zamanda yolculuk olduğu için eski yeni filan değişikti.Ama gayet iyiydi .Yani zevk aldım zaten  Will Smith oynar da zevk alınmaz mı?.

Film iyiydi güzeldi zaman hızlı ve güzel geçti .Gitmek isteyenlere tavsiye ederim (tabi hala sinemada duruyorsa)

Filme puanım 8.0/10 yani iyiydi ama çok iyi değildi dürüst olmak gerekirse.Ama iyiydi yani.

Neyse çok saçmaladım galiba.Trailer ını izlemenizi yine tavsiye ederim

 

Öyle işte bugünlük  iki film benden 3.sü de gelecekti ama işim çıktı kusura bakmayın yarın filan ne zaman uygun olursam yine sizlere yazı yazacağım kendinize iyi bakın.

 

 

Anketler

Joker filmini beğendiniz mi ?

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Son Yazılar: Garip Bir Yer

The Courıer |Mini İnceleme|

The Courıer |Mini İnceleme|

Bu yılın filmleri içersinde merakla beklediğim 3-4 filminden biri olan The Courier ‘i ülkemizde vizyona…

İKİ DELİ Mİ BİR RÜYA MI ?

İKİ DELİ Mİ BİR RÜYA MI ?

 Yine aynı tatsız melodi çaldı ve sabah olduğunu anladın.Pencerenden gördüğün kar yağışı ile yataktan kalkmak…

MaItresse (1975) Üzerine

MaItresse (1975) Üzerine

Bugün çok kıymetli bir blogger dostumun incelemesi ile karşınızdayım.Kendisinin bloguna da buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Son…

Kategoriler

Son Yazılar

Arşivler

Son Yorumlar

Yeni yazılardan haberdar olun

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir